ثبت آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی
صفحه کنونی: مقالات موفقیت در تدریس ریاضی ویژگیهای مدرسین موفق ریاضی

ویژگیهای مدرسین موفق ریاضی

ویژگیهای مدرسین موفق ریاضی

مدرسین موفق فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و مدرسین و اساتید موفق تدریس ریاضی در مدرسه و دانشگاه ویژگیهایی به صورت زیر دارند.

1- مدرسین، معلمین و اساتید موفق ریاضی به صورت کامل بر درس ریاضی مسلط هستند و قبل از حضور در کلاس ریاضی از بلد بودن کامل درس توسط خودشان مطمئن هستند.

2- مدرسین و اساتید موفق ریاضی به صورت مداوم در حال یادگیری هستند. این افراد حتی اگر درس را خوب بلد باشند باز هم در جستجوی روشهای جدید تدریس موثر هستند.

3- معلمان موفق ریاضی که درآمد بالایی دارند کلاسهای جذابی دارند. در کلاسهای خصوصی این افراد دانش آموزان و دانشجویان احساس خستگی نمی کنند.

4- این مدرسین در کلاسهای خصوصی و گروهی ریاضی خودشان فقط حرف نمی زنند بلکه سعی می کنند مشارکت شاگردهایشان را تا جایی که ممکن است افزایش دهند.

5- مدرسین خوب ریاضی کار خودشان را به صورت مداوم ارزیابی می کنند و از شاگردهایشان در زمینه نحوه تدریس سوال می کنند و سعی می کنند تدریس خودشان را بهتر و بهتر کنند.

6- اساتید موفق ریاضی از شاگردهایشان به صورت مداوم ارزیابی به عمل می آورند. هر از چند گاهی امتحان یا کوئیز کوچکی از آنها می گیرند تا از یادگیری شاگردانشان مطمئن شوند.

7- مدرسین با درآمد بالا و سرآمد در تدریس ریاضی شاگردهایشان را در جهت درس خواندن هدایت می کنند و به صورت رفع تکلیفی تدریس نمی کنند. درس خواندن شاگردها برای این افراد مهم است.

8- افرادی که در کار تدریس ریاضی خوب عمل می کنند به کار خودشان متعهد هستند و تلاش می کنند شاگردانشان حتما نتیجه بگیرند. این مدرسین دلسوزانه تدریس می کنند.

اگر شما هم در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارید و یا می خواهید در این زمینه آغاز به فعالیت کنید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (تدریس ریاضی) که تخصصی ترین سایت در زمینه آموزش و تدریس ریاضی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی است ثبت نمائید. در بالای همین صفحه بر روی عبارت "ثبت آگهی جدید" کلیک کنید، ثبت نام نمائید و بعد از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید.

منبع: سایت تدریس ریاضی


بازدید: 100
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
آگهی ویژه
تدریس مفهومی ریاضی در تهران
آگهی 7 ستاره
حسین رضایی
تهران
تلفن 09120903380
تدریس ریاضی از ابتدایی تا کنکور
آگهی 7 ستاره
فرزاد رشیدی(18سال سابقه تدریس)
تهران
تلفن 09120194357
تدریس خصوصی ریاضی توسط فوق لیسانس ریاضی
آگهی 7 ستاره
سعید اسماعیل زاده
تهران
تلفن 09108615532
تدریس خصوصی ریاضیات
آگهی 7 ستاره
وحید
کاشان
تلفن 09213621563
تدریس خصوصی ریاضیات
آگهی 7 ستاره
عماد میرابی
تهران
تلفن 09124396809
تدریس خصوصی ریاضی کلیه مقاطع از ابتدایی تا دانشگاه
آگهی 7 ستاره
مریم پناهی
تهران
تلفن 09198478272
تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاهی با ۱۱ سال سابقه تدریس
آگهی 7 ستاره
امین یارمحمدی
تهران
تلفن 09123872834
بهترین سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی
آگهی 6 ستاره
ایران مدرس
تهران
درج آگهي در سايت «تدریس ریاضی» رايگان است و مسئوليت آن با آگهی دهنده مي‌باشد.