ثبت آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی
صفحه کنونی: مقالات موفقیت در ریاضی کنکور چگونه در ریاضی کنکور موفق باشیم؟

چگونه در ریاضی کنکور موفق باشیم؟

چگونه در ریاضی کنکور موفق باشیم؟

اگر می خواهید در ریاضی کنکور موفق باشید و درصد بالایی بزنید و حتی 100 درصد بزنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- ریاضی را به صورت پایه ای و عمقی بخوانید. اگر می خواهید تست های کنکور ریاضی را در کمترین زمان ممکن بزنید در ابتدای کار باید پایه را محکم بذارید. خیلی دنبال روشهای کنکوری و روشهای میان بر و ... نباشید. این روشها وقتی مفید خواهد بود که پایه ریاضی شما قوی باشد.

2- درس ریاضی را در ابتدای کار از روی کتاب درسی بخوانید. هر چه کتاب درسی رابهتر بلد باشید در ادامه در بحث حل تمرینات و مسائل و همچنین وقتی دارید تست های ریاضی کنکور را کار می کنید کارتان راحت تر خواهد بود. پس ابتدا کتاب خودتان را خوب بخوانید.

3- فکر نکنید که کتابهای کمک درسی و کتابهای کمک آموزشی خیلی از کتاب اصلی خودتان بهتر است. اینکه چه تعداد کتاب کمک آموزشی ریاضی داشته باشید تعیین کننده نیست بلکه این مهم است که کتاب خودتان را چقدر خوب بخوانید. کتاب درسی ریاضی را در اولویت اول قرار دهید.

4- شرکت در کلاسهای ریاضی خودتان برای یادگیری ریاضی و موفقیت در کنکور ریاضی مهم است. در کلاس ریاضی مطالب خیلی بهتر جا می افتد به نسبت حالتی که بخواهید فقط خودتان درس بخوانید. هر سوالی که دارید از مدرس و معلم ریاضی خودتان بپرسید.

5- در کلاسهای تدریس ریاضی خوب به مطالب گوش دهید. همانطور که گفته شد نباید خیلی دنبال نکته و نکات کنکوری و .... باشید. باید سعی کنید ابتدا مطالب را خوب یاد بگیرید. هر چه پایه ریاضی خودتان را قوی تر کنید در مراحل بعد کار شما راحت تر خواهد بود.

6- فقط دنبال این نباشید که نکات کنکوری بخوانید و از طریق نکات کنکوری درس را یاد بگیرید. روند درست و مناسب برای یادگیری و موفقیت در ریاضی کنکور این است: شرکت در کلاس ریاضی، خواندن کتاب درسی، حل تمرین و مسئه و تست زنی ریاضی کنکور.

7- برای یادگیری مباحث مختلف درس ریاضی حل تمرین و مسئله خیلی مهم است. اینکه قبل از تست زنی تعدادی تمرین حل کرده باشید به فهم بیشتر مطالب کمک خواهد کرد. برای هر بحثی که یاد می گیرید تعدادی تمرین و مسئله حل کنید تا مطلب برای خودتان جا بیفتد.

8- در صورت لزوم، برای رفع اشکال و یادگیری بهتر مباحث درسی، آموزش نکات کنکوری ریاضی و ... از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کنکور کلیک کنید.

9- بعد از مطالعه کتاب درسی ریاضی و شرکت در کلاسهای ریاضی و حل تمرین و مسئله نوبت به تست زنی و کار کردن تست های کنکور ریاضی می رسد. هر چه درس ریاضی را بهتر خوانده باشید در مرحله تست زنی کار شما راحت تر خواهد بود.

10- با برنامه ریزی درس بخوانید و تا جایی که می توانید تعداد تست های بیشتری کار کنید. تکنیکهای تست زنی را یاد بگیرید و تست هایی که مهم هستند را علامت بزنید تا بعدا مرور کنید. تست زنی در زمان قانونی و استاندارد آن را تمرین کنید و مداومت داشته باشید.

منبع: سایت تدریس ریاضی


بازدید: 161
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
آگهی ویژه
تدریس خصوصی ریاضیات
آگهی 7 ستاره
عماد میرابی
تهران
تلفن 09124396809
تدریس مفهومی ریاضی در تهران
آگهی 7 ستاره
حسین رضایی
تهران
تلفن 09120903380
تدریس ریاضی از ابتدایی تا کنکور
آگهی 7 ستاره
فرزاد رشیدی(18سال سابقه تدریس)
تهران
تلفن 09120194357
تدریس خصوصی ریاضی توسط فوق لیسانس ریاضی
آگهی 7 ستاره
سعید اسماعیل زاده
تهران
تلفن 09108615532
تدریس خصوصی ریاضیات
آگهی 7 ستاره
وحید
کاشان
تلفن 09213621563
تدریس خصوصی ریاضی کلیه مقاطع از ابتدایی تا دانشگاه
آگهی 7 ستاره
مریم پناهی
تهران
تلفن 09198478272
تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاهی با ۱۱ سال سابقه تدریس
آگهی 7 ستاره
امین یارمحمدی
تهران
تلفن 09123872834
بهترین سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی
آگهی 6 ستاره
ایران مدرس
تهران
درج آگهي در سايت «تدریس ریاضی» رايگان است و مسئوليت آن با آگهی دهنده مي‌باشد.