ثبت آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی
صفحه کنونی: مقالات موفقیت در یادگیری ریاضی نمره 20 ریاضی و در اولویت قرار دادن کتاب درسی

نمره 20 ریاضی و در اولویت قرار دادن کتاب درسی

نمره 20 ریاضی و در اولویت قرار دادن کتاب درسی

ااگر می خواهید در درس ریاضی نمره خوب و حتی 20 بگیرید یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که کتاب درسی را در اولویت قرار دهید و به جای اینکه از یک کتاب به کتاب دیگه بپرید و مرتبا سعی کنید کتابهای کمک آموزشی مختلفی را مطالعه نمائید، بهتر است کتاب درسی خودتان را خیلی خوب بخوانید.

کتاب درسی ریاضی بهترین منبع برای مطالعه درس ریاضی است و حتی مدرس، معلم و استاد ریاضی شما هم برای ارائه درس آن را ملاک قرار می دهد. بنابراین روی کتاب درسی خودتان کاملا حساب کنید. برای انتخاب سوالات امتحان هم معلم و استاد ریاضی شما کتاب درسی را معیار قرار می دهند. اگر بر کتاب درسی و مثالهای ارائه شده در آن و همچنین تمرینات ان مسلط باشید با اطمینان می توانید در امتحان شرکت کنید و حتی 20 بگیرید. در ایام امتحانات دو منبع بسیار خوبی که می توانید روی آن حساب کنید یکی جزوه کلاسی است که خودتان یادداشت کرده اید و دیگری کتاب درسی است که مطالب کلاس هم با توجه به آن تدریس شده است. البته در زمانهایی که وقت کمتری دارید مطالعه جزوه می تواند بهینه تر باشد ولی برای مطالعه عمقی تر و بهتردرس استفاده از کتاب ریاضی مناسب تر می باشد.

مطالعه کامل و عمقی و مفهومی کتاب درسی در طول ترم به زمان زیادی نیاز دارد بنابراین توصیه می شود در طول ترم و بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه مطالب مرتبط با آن جلسه را از روی کتاب مطالعه نمائید. اگر بخواهید کل مطالب و مطالعه آنها را به ایام امتحانات موکول کنید بر روی هم انباشت شده و باعث می شود کار شما سخت گردد. خصوصا اگر هدف بزرگی مانند 20 گرفتن در درس ریاضی را در نظر دارید باید معیارهای سخت گیرانه ای برای خودتان در نظر بگیرید و در طول ترم درس بخوانید. خلاصه اینکه فکر نکنید برای موفقیت در درس ریاضی لازم است کتابهای کمک آموزشی زیادی خریداری کنید و کتابهای زیادی را مطالعه نمائید. همینکه کتاب درسی خودتان را خوب بخوانید و تمرین و مسئله به اندازه کافی حل کرده باشید و در کنار آن نمونه سوالات امتحانی هم حل کرده باشید باعث می شود بر درس مسلط شده و نمره خوبی بگیرید.

منبع: سایت تدریس ریاضی


بازدید: 24
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
آگهی ویژه
تدریس مفهومی ریاضی در تهران
آگهی 7 ستاره
حسین رضایی
تهران
تلفن 09120903380
تدریس ریاضی از ابتدایی تا کنکور
آگهی 7 ستاره
فرزاد رشیدی(18سال سابقه تدریس)
تهران
تلفن 09120194357
تدریس خصوصی ریاضی توسط فوق لیسانس ریاضی
آگهی 7 ستاره
سعید اسماعیل زاده
تهران
تلفن 09108615532
تدریس خصوصی ریاضیات
آگهی 7 ستاره
وحید
کاشان
تلفن 09213621563
تدریس خصوصی ریاضیات
آگهی 7 ستاره
عماد میرابی
تهران
تلفن 09124396809
تدریس خصوصی ریاضی کلیه مقاطع از ابتدایی تا دانشگاه
آگهی 7 ستاره
مریم پناهی
تهران
تلفن 09198478272
تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاهی با ۱۱ سال سابقه تدریس
آگهی 7 ستاره
امین یارمحمدی
تهران
تلفن 09123872834
بهترین سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس ریاضی
آگهی 6 ستاره
ایران مدرس
تهران
درج آگهي در سايت «تدریس ریاضی» رايگان است و مسئوليت آن با آگهی دهنده مي‌باشد.